Állásajánlatok

Bővülő csapatunkba jelenleg az alábbi pozíciókra keresünk munkatársakat.

A fényképes önéletrajzokat nettó fizetési igény megjelölésével a projekt@smka.hu e-mail címre várjuk.

BÉRSZÁMFEJTŐ - ADATRÖGZÍTŐ

A munkavégzés helye Újfehértó.
Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Feladatok:

  • napi bérszámfejtési feladatok elvégzése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • bizonylatok, számlák, bank kivonatok rögzítése
  • bevallások előkészítése

Elvárások:

  • minimum 1 év bérszámfejtési tapasztalat
  • pénzügy, számviteli ismeretek
  • gyors és magabiztos számítógép kezelés,
  • önállóság, precizitás, pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség
  • csapatmunkában való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • folyamatosan és dinamikusan fejlődő munkahely
  • automatizált rendszerek
  • állandó továbbképzések
  • családbarát munkahely
  • csapatépítő programok

Előnyök:

  • Pénzügy-, Számviteli végzettség
  • Bér-, TB ügyintézői végzettség
  • Excel magasfokú ismerete

KÖNYVELŐ

A munkavégzés helye Újfehértó

Feladatok:

  • teljeskörű könyvelési feladatok
  • zárások, adókalkulációk elkészítése
  • automatizálások, újítások bevezetése, támogatása

Szakmai elvárások:

  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • magasfokú számítástechnikai ismeretek
  • ELŐNY: Mérlegképes könyvelői végzettség

Seres Mariann +36-42/794-648, +36-20/341-8812, projekt@smka.hu   konyveles@smka.hu
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el